Menu

 

 

Servis PC pro domácnosti

 

 

Využijte nezávaznou konzultaci

 

Prodej, oprava a servis počítačů

Prodej, oprava a servis počítačů

 

Konečně jste se odhodlali koupit nový počítač. Nemáte ale čas vybírat komponenty. Kompletní sestavy za přemrštěné ceny taky nechcete. Ideální by přece bylo, kdyby ho někdo postavil za vás, přesně podle vašich nejnáročnějších představ. Zařídil přenos dat ze starého počítače na nový. Možná ho i rovnou celý nainstaloval a nastavil, a to přímo u vás doma, ať už jste z Brna nebo okolí. A nakonec ještě samozřejmě zařídil případné opravy a servis PC. Někdo jako PCZávodný!

Prodej, oprava a servis notebooků

Prodej, oprava a servis notebooků

 

Váš starý notebook už pomalu odchází do křemíkového nebe? Větrací podložka už ho asi nespasí, takže je nejvyšší čas hledat náhradu. Nemusíte na to být sami – rádi vám poradíme s výběrem toho nejvhodnějšího stroje, který přesně splní vaše požadavky. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis PC, a to nejen v Brně a okolí.

Čištění, odvirování a zrychlení PC i notebooků

Čištění, odvirování a zrychlení PC i notebooků

 

Počítač už ze startu roztáčí větráky na plné obrátky. Nemusíte sice zapínat topení, ale po pár opravdu dlouhých minutách byste konečně chtěli začít pracovat. Plocha je však stále v nedohlednu. Nejspíš nastal čas na údržbu. Ať už se jedná o vyčištění prachu nebo odvirování počítače, v PCZávodný se postaráme, aby váš počítač zase běžel jako hodinky. Dost zrychlené hodinky…

Instalace a nastavení WIFI a domácí sítě

Instalace a nastavení WIFI a domácí sítě

 

Když nefunguje internet, jak má, může se to projevovat různě. Vaše oblíbená stránka se najednou nenačítá a pořád jen ukazuje offline dinosaura. WIFI vypadává a nechce naskočit zpátky. Problém může být v modemu od poskytovatele nebo vašem routeru.Možná je bude stačit jen přenastavit nebo aktualizovat, někdy je však bohužel nutné je vyměnit. Poradíme vám, jak vaše připojení dostat znovu do kondice.

Zálohování a obnova dat

 

Počítač se s vámi právě rozloučil modrou smrtí a vy tak nějak tušíte, že už se nikdy znovu nezapne. Samozřejmě, že zálohu jste si neudělali. Vše je ztraceno… Nebo taky nemusí! Vaše data dokážeme nejen obnovit, ale rovnou vám i poradíme řešení, jak se pro příště vyvarovat zbytečného stresu. Třeba automatické zálohování, kde se už nebudete muset o nic starat! I s tím vám servis PCZávodný může pomoci.

Prodej repasované výpočetní techniky

Prodej repasované výpočetní techniky

 

Nutně potřebujete nový počítač, ale svazuje vás velmi nízký rozpočet? Nezoufejte a pořiďte si repasovaný za zlomek ceny zbrusu nového stroje! U PC Závodný si můžete nejen koupit repasovanou výpočetní techniku, navrch dostanete ještě dvouletou zárukou a možnost dalšího rozšíření. Navíc si budete moct přesně vybrat hned z několika stupňů kvality.

Prodej antivirů

Prodej antivirů

 

Před viry vás bohužel jen pravidelné promazávání historie neochrání… Spolehlivým štítem proti všem počítačovým červům nebo trojským koním je však kvalitní antivirus od ESET nebo AVG, jejichž autorizovaným prodejcem je PCZávodný. Zařídíme za vás nejen jejich nákup, ale i jejich instalaci na PC, notebooky, telefony nebo tablety.

Údržba a softwarové opravy mobilů a tabletů

Údržba a softwarové opravy mobilů a tabletů

 

Většina lidí už si dávno nečte zprávy v novinách, ale na tabletech. Nedívá se na předpověď počasí v televizi, ale pohodlně ji sleduje v mobilu, kde rovnou sdílí nejnovější zážitky na sociálních sítích. Každodenním používáním se však mobilní přístroje zanáší nepotřebnými soubory. Rozčiluje vás pomalý mobil nebo tablet? Ozvěte se nám a zajistíme vám jejich servis!

Objednat