Menu

 

 

Servis PC pro firmy a podnikatele

 

 

Sjednejte si nezávaznou konzultaci

 

IT poradenství

IT poradenství

 

Počítače a tablety ve vaší firmě by si už zasloužily pořádný upgrade? Nevíte, jak správně vybrat a nastavit server? Potřebovali byste konečně přejít na novou verzi softwaru, ale nevíte, jak na to? Nechte si od nás poradit. Rádi vám pomůžeme s výběrem veškeré výpočetní techniky, od PC a notebooků až po chytré telefony. Zkrátka se vším, co vaše podnikání může posunout na další level.

Správa firemní sítě

Správa firemní sítě

 

Dokud firemní síť funguje, většinou se o ni nikdo nestará. Jakmile vypadne, zaměstnanci nemohou pracovat a vaše firma každou vteřinu ztrácí nemalé peníze. Síť je proto nutné udržovat aktualizovanou a správně nastavenou. Sázkou na jistotu je svěřit její správu profesionálům. Někomu, na koho se budete moct spolehnout. Někomu, jako jsme my.

Rychlá reakční doba

Rychlá reakční doba

 

Ze dne na den všem ve firmě přestanou fungovat e-maily, síť hned nato spadla a aby toho nebylo málo, pár počítačů přestalo fungovat. A vy nemáte komu zavolat, aby problém co nejdřív vyřešil. Polije vás z té představy studený pot? S námi se bát nemusíte! Zakládáme si nejen na kvalitě, ale také rychlosti všech nabízených služeb. V 95 % případů zvládneme reagovat na požadavek do hodiny!

Instalace a správa serverů

Instalace a správa serverů

 

Server je srdce každé firmy, o které byste se měli zodpovědně starat. Správně ho na začátku nastavit a pravidelně aktualizovat. Jedině tak budete mít jistotu, že sdílení a zálohování dat vždy proběhne bez problémů. Na jeho správu naštěstí nemusíte být sami. Zajistíme pro vás instalaci a správu serverů za rozumnou cenu na platformě Windows nebo na menších NAS serverech.

Správa domén a emailových účtů

Správa domén a emailových účtů

 

Vlastní originální doména už v dnešní době dávno není jen známkou profesionality, ale přímo rozvíjí vaše podnikání. Postaráme se o její správný výběr a rovnou ji nastavíme. Tím však uděláte jen první krok. Se svými budoucími zákazníky budete potřebovat také aktivně komunikovat. I s tím vám PCZávodný může pomoci – nastavením e-mailových schránek a jejich propojením s veškerým zařízením ve vaší firmě.

Paušální servis – Outsourcing IT

Paušální servis – Outsourcing IT

 

Potřebujete pravidelný servis PC a další informační techniky ve vaší firmě? Nabízíme vám možnost paušálních kontrol veškerého zařízení v měsíčních, čtvrtletních, pololetních, nebo jakýchkoliv jiných intervalech, které si spolu domluvíme. Servis můžeme provádět vzdáleně, přímo u vás, nebo obojí nakombinovat přesně podle vašich přání. Cena se bude odvíjet podle počtu PC, serverů a velikosti počítačové sítě.

Objednat